English Spanish French German Dutch Italy Polish Chinese

  • 3.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 2.jpg

Zakwaterowanie z hiszpańską rodziną goszczącą

Mieszkanie z hiszpańska rodziną to doskonały sposób, aby w pełni zanurzyć się w kulturze hiszpańskiej oraz intensywnie uczyć się języka.

Twój pobyt w rodzinie hiszpańskiej...

Rodziny hiszpańskie są różne:pary, osoby mieszkające same, z dziećmi bądź bez. W większości przypadków rodziny hiszpańskie są przyzwyczajone do studentów z zagranicy i rozumieją, że doświadczasz nowej kultury i  języka.

Korzyści z mieszkania z hiszpańską rodziną goszczącą

- Możesz całkowicie zanurzyć się w języku i kulturze hiszpańskiej.

- Możesz cieszyć się miłą atmosferą życia hiszpańskiej rodziny.

- Możesz spróbować typowych hiszpańskich potraw, przygotowanych przez rodziny.

Czego możesz oczekiwać od hiszpańskiej rodziny goszczącej

- Rodzina powinna sprawić, że poczujesz się jak w swoim własnym domu i dosuje się do Twoich potrzeb.

- Będziesz miał możliwość dzielenia się własnymi doświadczeniami, będziesz mógł odkryć podobieństwa i różnice pomiędzy polskim a hiszpańskim stylem życia. Twoja hiszpańska rodzina pomoże Ci wejść w nowe środowisko.

- Poznasz miłych, rozmownych oraz przyjaźnie nastawionych gospodarzy. Wielu z naszych studentów pozostaje w kontakcie z ich hiszpańską rodziną po opuszczeniu Madrytu i nierzadko pozostają przyjaciółmi na całe życie.

- Goście są zabronieni.

Hiszpańskie rodziny goszczące mieszkają w bezpiecznych i przyjemnych dzielnicach, z dobrą komunikacją miejską, umożliwiającą łatwy transport do centrum miasta.

Czego się od ciebie oczekuje…

- Powinieneś wziąć pod uwagę nawyki i przyzwyczajenia  hiszpańskiej rodziny goszczącej oraz dostosować swoje zachowanie w odpowiedni sposób. Na przykład, nowi studenci są zaskoczeni faktem, że nikt nie jada kolacji przed godziną 21.00. Twoja hiszpańska rodzina goszcząca uprzedzi cię o ewentualnych sytuacjach czy nawykach, które mogłyby cię zaskoczyć.

- Będziesz miał swój własny zestaw kluczy, będziesz mógł wychodzić i wracać do mieszkania według uznania. Będziesz traktowany jako osoba dorosła i powinineś zachowywać się w ten sposób.

Nasza rada…

Życie z hiszpańską rodziną goszczącą to najlepsze rozwiazanie dla osób które chcą nauczyć się szybko języka oraz dobrze poznać kulturę i zwyczaje Madrytu.

Charakterystyka rodzin goszczących...

Wszystkie nasze rodziny mają doświadczenie w przyjmowaniu studentów zagranicznych. Znamy osobiście ich samych jak również ich motywacje do uczestnistwa w tego typu przedsięwzięciu. Reguralnie odwiedzamy wszystkie rodziny w celu utrzymania dobrych stosunków oraz zapewnienia wysokiej jakości świadczonych usług.


Z tego wzgledu decydujemy się tylko na rodziny najbardziej odpowiadajace naszym oraz twoim wymganiom. Chcemy poznać twoje prefrencje, jakimi cechmi według ciebie powinna charakteryzować się rodzina (dzieci, zwierzeta, lokalizacja, niepalący itp.) oraz czy masz jakieś szczególne wymagania (dostęp do Internetu, własną łazienkę, styl odżywiania itd.). Po zebraniu wszystkich informacji, nasz zespół doradczy przeanalizuje bazę rodzin oraz wybierze te, które najlepiej spełniaja twoje kryteria.

Ceny zakwaterowania z hiszpańska rodziną goszczącą

Cena za osobę (w €)

TYGODNIOWO

 DODATKOWA NOC
  Pokój jednoosobowy
Pokój dwuosobowy
Pokój jednoosobowy Pokój dwuosobowy
Śniadanie i obiadokolacja
210 189 30 27
Pełne wyżywienie
252 231 36 33

Zwróć uwagę: W przypadku pokoju z własną łazienką, do ceny pokoju dolicza się 42€ za tydzień.

 

*Uwaga: wymienione ceny dotyczą pobytów indywidualnych, a nie pobytów grupowych. W sezonie (od marca do kwietnia) opłata za pobyt pobierana będzie za pobyt grupowy. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.