English Spanish French German Dutch Italy Polish Chinese

  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg

ZAKWATEROWANIE W MADRYCIE

Szukasz zakwaterowania w Madrycie i nie wiesz od czego zacząć?

Możemy pomóc Ci znaleźć zakwaterowanie. Wybierz spośród: rodziny hiszpańskie, mieszkania dzielone z innymi studentami, akademiki, hostele i hotele. Wszystkie lokalizacje zostały wybrane w najlepszych dzielnicach Madrytu, aby zapewnić Ci niezapomniany pobyt w tym mieście.

Kim jesteśmy?

student opinion

“A wonderful family, very friendly. A comfortable flat with excellent location near transport.”
To see more comments, click here

Ten dział został stworzony dla zaoferowania  profesjonalnej pomocy dla studentów poszukujących zakwaterowania w Madrycie niezależnie od długości planowanego pobytu. Nasz miedzynarodowy, doświadczony  zespół z pewnością udzieli fachowej pomocy i porad. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania w wybranym języku: hiszpańskim, angielskim, francuskim i niemieckim.  

Czym się zajmujemy

Rodziny goszczące w Madrycie

Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych doradców mieszkaniowych, którzy zapewnią Ci profesjonalizm, doświadczenie oraz osobiste zaangażowanie.

  • Jesteśmy zawsze gotowi udzielić wsparcia i służymy radą w procesie poszukiwania mieszkania w Madrycie.
  • Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i staramy się znaleźć mieszkanie im odpowiadające.
  • Pomożemy Ci podjąć decyzję, również przed przyjazdem do miasta, tak, żebyś ty mógł przeznaczyć swój czas w Madrycie na poznawanie ludzi i kultury.
  • Jeśli sobie życzysz, będziemy Ci towarzyszyć w poszukiwaniu mieszkania przedstawiając różne propozycje.
  • Zajmiemy się przygotowaniem kontraktu zostawiając Ci czas na cieszenie się miastem.
  • Pomożemy Ci znaleźć najlepsze zakwaterowanie bez względu na to, czy będziesz w Madrycie tydzień czy rok.

Dlaczego powinieneś zwrócić się właśnie do nas?

Zakwaterowanie w MadrycieZnalezienie zakwaterowania w Madrycie nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza, jeśli jesteś nowy w mieście i potrzebujesz mieszkania od zaraz. Chcielibyśmy, żebyś jak najlepiej wykorzystał w mieście swój czas nie tracąc go na poszukiwanie miejsca zamieszkania.

Wszystkie lokalizacje zostały wybrane przez nasz doświadczony zespół. Były oceniane pod względem jakości, komfortu oraz miejsca (wszystkie lokalizacje mają idealny dostęp do transportu miejskiego). Dzięki temu możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w bardzo konkurencyjnych cenach.


Jeśli zdecydowałeś się przeprowadzić do Madrytu, aby uczyć się lub pracować, albo - żeby poznać odmienną kulturę i styl życia, nie wahaj się z nami skontakto
wać. Możemy uczynić Twój pobyt wyjątkowym i niesamowitym przeżyciem.