English Spanish French German Dutch Italy Polish Chinese

  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg

Zakwaterowanie studenckie w Madrycie- Kim jesteśmy

Zakwaterowanie studenckie powstało w 2007 roku przez wysoce zmotywowanych młodych przedsiębiorców, którzy poświęcili swoją karierę, aby pomóc innym znaleźć idealne zakwaterowanie w Madrycie. Nasz zespół składa się z:

Tanja

Tanja

Kierownik działu zakwaterowania

Narodowość: Chorwacka

Języki: Chorwacki, Hiszpański, Angielski, Włoski i Portugalski

"Cześć wszystkim! Jestem Tanja i pochodzę z Istrii, pięknego półwyspu w Chorwacji. Rozpoczęłam moją edukację uniwersytecką we Włoszech, gdzie mieszkałam przez 6 lat, a także spędziłam rok w Portugalii, gdzie dużo się uczyłam, pracowałam i podróżowałam. Później przeniosłam się do Hiszpanii i postanowiłam pozostać w Madrycie. Po kilku latach życia w różnych miastach i zmianie wielu mieszkań jestem pewna, że będę w stanie pomóc Ci we wszystkich aspektach dotyczących znalezienia zakwaterowania. Cieszę się, że pomogę ci znaleźć twój dom w Madrycie!"

Doradca działuJoaquín

Doradca działu zakwaterowania

Narodowość: Wenezuelska

Języki: Hiszpański, Angielski i Francuski

"Cześć, jestem Joaquín, urodziłem się w Wenezueli, ale moja pasja do przygody doprowadziła mnie do życia w różnych krajach, takich jak Francja, Kolumbia i Hiszpania. Uwielbiam poznawać różne kultury w każdym nowym miejscu, które odwiedzam i z tego powodu jestem pewien, że będę mógł pomóc ci szybko odnaleźć się w twoim domu w Madrycie. Wiem, że to skomplikowany proces, kiedy po raz pierwszy przeprowadzasz się do nowego kraju, z dala od rodziny i przyjaciół, ale jestem pewien, że, podobnie jak ja, wiele się nauczysz i ciesz się ze zmian. Z przyjemnością pomogę ci we wszystkim, co jest potrzebne, aby znaleźć idealnie miejsce odpowiadające Twoim wymaganiom!"

Doradca działuRocío

Doradca działu zakwaterowania

Narodowość: Hiszpański

Języki: Hiszpański, Angielski

"Cześć! Mam na imi Rocio i jestem z Segovii, położonej niedaleko Madrytu. Bardzo lubię podróżować i poznawać inne kultury. Zaczęłam odwiedzać inne kraje kiedy byłam bardzo mała i mieszkałam przez rok w Irlandii dzięki czemu bardzo dobrze wiem, co znaczy szukać mieszkania w innym kraju. Ponadto, mieszkam w Marycie odkąd skończyłam osiemnaście lat i mam spore doświadczenie w szukaniu idealnego mieszkania. Od wielu lat zakochuję się w Madrycie więc dzięki mojemu doświadczeniu i pragnieniu poznania tego wspaniałęgo miasta, jestem pewna że znajdziemy dla Ciebie idealne zakwaterowanie. Chętnie CI pomogę! "